<< >> wszystkie blogi

Medycyna estetyczna

Kosmetologia, anti-aging i zabiegi medycyny estetycznej

Skleroterapia vs zamykanie naczynek za pomocą lasera - co skuteczniejsze?

2017-07-10 22:38:00 · Skomentuj
 Popękane naczynka na twarzy i kończynach dolnych, zwane potocznie pajączkami, potrafią spędzić sen z powiek niejednej kobiecie - bowiem to płeć żeńska ma właśnie predyspozyje do tych dolegliwości. Należy wspomnieć, że pajączki na nogach i twarzy to nie tylko defekt estetyczny, ale także często rezultat niedrożności naczyń krwionośnych - dlatego zanim skierujemy nasze kroki do gabinetu medycyny estetycznej żeby pozbyć się samych objawów, należy dotrzeć do sedna problemu i umówić wizytę u angiologa, gdzie wykonane zostanie USG żył celem ustalenia problemu z ich drożnością.

Bezoperacyjne sposoby powiększania biustu w zaledwie kilka godzin!

2017-07-10 21:19:12 · Skomentuj
Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej oferują szereg technik niechirurgicznego powiększania i modelowania piersi u pań po przebytych wielu ciążach, po znacznej utracie wagi wskutek drastycznego odchudzania lub gdy po prostu nie jesteśmy do końca zadowolone z kształtu i rozmiaru naszego biustu.

5 rzeczy jakie musisz wiedzieć przed zabiegiem usuwania zmarszczek botoxem

2017-07-06 22:47:30 · Skomentuj
Wypełnianie zmarszczek botoxem to coraz bardziej popularny zabieg medycyny estetycznej i walki z efektami starzenia - daje natychmiastowe efekty i relatywnie rzecz biorąc jest w zasięgu portfela przysłowiowego kowalskiego i kowalskiej. Czy aby na pewno jest to bezpieczna metoda walki ze zmarszczkami? Czy po wstrzyknięciu botoxu nasze zmarszczki zostaną wygładzone “na zawsze”?
Autor
O blogu
  • Karolina, 25 lat, studentka III roku kosmetologii we Wrocławiu. Bloga prowadzę z zamiłowania do dbania o zdrowy tryb życia, własne ciało i samopoczucie. Przekazuję informację o najnowszych trendach w medycynie estetycznej, odpowiadam na najczęstsze pytania przed zabiegiem odnowy lub anti-aging, obalam popularne mity na temat kosmetyków i zabiegów usuwania niedoskonałości skóry i zmarszczek.
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 3
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 2053

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi