JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Mało znane zdjęcia sławnych ludzi III

83 519  
429   33  
Tych ludzi na pewno znacie i gdzieś tam o nich słyszeliście. Ale tych zdjęć nie widział niemal nikt.

#1. Tort na 32. urodziny Bruce'a Lee, oprócz jubilata stoją Paul Heller, Robert Clouse i Raymond Chow - na planie "Wejścia smoka"


#2. Mark Twain bawi się z kotami#3. Carrie Fisher i Billy Dee Williams wymieniają się za kamerą na planie "Imperium kontratakuje"#4. Michael Keaton ze stylistką fryzur Yolandą Toussieng i makijażystką Ve Neill na planie "Beetlejuice"#5. Wygłupy Bruce'a Lee#6. Jamie Lee Curtis i Kim Cattrall pokazują fucka na planie "Pamiętników Heidi"#7. Michael Jackson na desce#8. Jodie Foster na desce pod wieżą Eiffla, rok 1977#9. Robert De Niro, Martin Scorsese i Peter Boyle na planie "Taksówkarza"#10. Ve Neill przemienia Danny'ego DeVito w Pingwina z "Powrotu Batmana"#11. Harrison Ford, Mark Hamill, Richard Marquand i Peter Mayhew podczas przerwy zdjęciowej na planie "Powrotu Jedi"#12. Michael Keaton i Jack Nicholson na planie "Batmana"#13. James Hetfield z Metalliki raczy się "piwem"#14. Młody George Clooney z siostrą Adą#15. Barack Obama na wycieczce do Wielkiego Kanionu#16. Metallica w składzie James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett i Cliff Burton przed "Metallica Mansion" w El Cerrito w 1985 r.#17. Don Johnson, Sylvester Stallone i Steven Seagal#18. Jason Alexander, Julia Louis-Dreyfus i Jerry Seinfeld na planie serialu "Seinfeld"#19. Młody Steven Seagal w czasie, gdy uczył się aikido w Japonii#20. John Candy na Mardi Gras#21. Bela Lugosi i Glenn Strange podczas przerwy na planie "Abbott i Costello spotykają Frankensteina"#22. Nick Castle z maską Michaela Myersa na planie "Halloween"(A tak naprawdę z maską Kapitana Kirka ze Star Treka granego przez Williama Shatnera ;))

#23. Sam Raimi i Richard Domeier czytają Fangorię na planie "Martwego zła 2"#24. Bela Lugosi samodzielnie nakłada charakteryzację na planie "Draculi"#25. Mel Brooks filmuje Petera Boyle'a w "Młodym Frankensteinie", w tle widać Gene'a Wildera#26. Brad Pitt i Edward Norton kręcą "Podziemny krąg"#27. Linda Hamilton i Brian Kerwin w "King Kong żyje"#28. Steven Spielberg na planie filmu "Indiana Jones i ostatnia krucjata"#29. Sigourney Weaver w "scenie z krzesłem" w "Pogromcach duchów"#30. Stanley Kubrick i Malcolm McDowell na planie "Mechanicznej pomarańczy"#31. Ozzy Osbourne w Regent Sounds Studios podczas nagrywania "Paranoid" w 1970 r.#32. 10-letni Christopher Walken#33. John Candy i Bill Murray na planie filmu "Szarże"#34. Sean Connery, producent Harry Saltzman i Ian Fleming na planie "Goldfingera"#35. Roman Polański, Faye Dunaway i Jack Nicholson na planie "Chinatown"#36. Kenny Baker i David Prowse, czyli R2-D2 i Darth Vader


W poprzednim odcinku.

Oglądany: 83519x | Komentarzy: 33 | Okejek: 429 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało